Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Willa Pod Granią

Tomasz Przygodzki

ul. Środkowa 233

Białka Tatrzańska

Tel. kom.: 724 105 100

Adres e-mail:

tomasz@willapodgrania.pl

Zapraszamy na naszą stronę na FACEBOOK-u

WILLA POD GRANIĄ

 REGULAMIN OBIEKTU

 1. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15.00 a kończy się o godz. 11.00 następnego dnia.
 2. Willa Pod Granią zastrzega sobie prawo do komisyjnego przeniesienia wszystkich rzeczy znajdujących się w pokojach gości w przypadku nie powiadomienia recepcji o chęci przedłużenia pobytu i zdeponowania ich w innym miejscu (innym pokoju, narciarni lub recepcji).
 3. W przypadku złożenia rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30% całkowitej ceny pobytu.
 4. Willa zastrzega sobie prawo usunięcia rezerwacji przypadku nie wpłynięcia zadatku do 7 dni od daty wykonania rezerwacji.
 5. Opłata rezerwacyjna (zadatek) jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z rezerwacji nastąpi nie później niż 21 dni przed planowanym pobytem w naszym ośrodku w zaistniałej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconego zadatku.

 6. Gość Willi Pod Granią ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów  wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.
 7. Wejście do obiektu jest zamykane o godz. 23.00 a otwierane o 7.00 (inne godziny otwarcia po wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji lub u właściciela).
 8. W obiekcie obowiązuje zakaz palenia.
 9. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych oraz innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 10. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez gościa i jego koszt.
 11. Parking udostępniony dla gości jest niestrzeżony i bezpłatny (parkin monitorowany).
 12. Osoby nie zameldowane w pensjonacie proszone są o opuszczenie pensjonatu do godz. 23.00.
 13. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu ,a także może żądać natychmiastowego opuszczenia willi bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.